İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - admin

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Sosyal Ağlar / İNSTAGRAM'DA İLK SIRALARDA ÇIKMAK
« : Mayıs 10, 2018, 09:36:56 ÖS »
Bilindiği gibi birçok firma ürün reklamı veya iş potansiyelini artırmak için instagram'ın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak istiyor.
Tabi sayı binlerin, milyonların üzerine çıkınca pastayıda kelime aramalarında ilk sıralarda çıkanlar yiyor.
Bu yüzden instagramda sayfasını veya işletmesini ön sıralara taşımak isteyenler ne yapacaklarını araştırmaya koyulmuş durumdalar.
Eğer sizde bunun için burada iseniz doğru yerdesiniz. Çünkü bununla ilgili birkaç öneride bulunacağız.
instagramda ilk sırada veya ön sıralarda çıkabilmek için paylaşımlarınızı düzenlemeniz gerekmektedir. veya burada anlattığımız şekilde yeni paylaşımlar ekleyerek ön sıralara taşınmış olacaksınız. instagramda ilk sırada çıkamasanızda birçok kelime aramalarında çıkacağınız için mutlaka yüzlerce kişi sayfanızı görecektir.
Paylaştığınız resimin adı önemlidir. Paylaştığınız resimin adını instigrama yüklemeden önce düzenleyin.
Paylaşılacak olan resimin adı burada resim neyi içeriyorsa onla ilgili bir kelime yazın. resim adında türkçe karakter ve boşluk içermesin.
vede çok uzun isim olmasın. örn: resim nargile ise nargile ile ilgili bir isim oluşturunuz. küçük harfler ile nargilekeyfi, nargileci, nargilesatisi gibi.
Daha sonraki işlem ise paylaşım yapılacak olan yazı önemli. yazı başlığına veya yazılarınızın başına # eklemeyi unutmayın. #nargile_keyfi_burada ardından boşluk koyun ve tekrardan #nargile_satışı_istanbulda
aşağıda örnekler verilmiştir.

#nargile_keyfi_burada
#nargile_satışı
#nargile_malzemeleri

Diğer örnek:
#nargile keyfi burada
#nargile satışı
#nargilemalzemeleri

Not: Dikkat etmeniz gereken şey aynı kelimelerden çoğaltarak ön sıralarda çıkarım diye birden çok yazmayın tam tersi hiç aramalarda çıkmayabilirsiniz. o yüzden Aynı kelimeleri içeren paylaşımları az kullanın.

2
Various / donations to the disabled donate money to needy
« : Mayıs 06, 2018, 11:06:09 ÖS »
donations to the disabled
donate money to needy


Hello there :
my English is not good.A 1.5-year-old girl needs heart surgery.
he is breathing hard.
we are not. 50 thousand TL. He wants $ 15,000.
we have no money to pay.
we need your financial help.
little more than $ 5 help is enough.
we need to accumulate.
Thank you all for your interest.
God be all of you.
those who want to help

TÜRKİYE  / ( TURKEY )
iban no:

AKBANK                      Sefaköy / istranbul

 

TR36 0004 6002 9288 8000 1581 34

4
tc kimlik kartı şifresi nasıl oluşturulur? Bilindiği gibi artık nüfus cüzdanları yerini yeni çıkan kimlik kartlarına bıraktı. Zamanla Tüm Eski tc nüfus cüzdanları değiştirilerek herkes tc kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. bu kimlik kartları zorunlumu evet zorunlu ama tabiykide randevu alınarak. TC. kimlik kartları Randevusu almak için internet üzerinden https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr kimlik bilgilerinizi girerek alabilirsiniz. randevu alırken randevuyu alan kişi evli ise eşine ve çocukları içinde  aynı sayfadan randevularını alabilir. randevu saatinden 15 dakika önce randevuyu almış olduğu il ilçe nüfus müdürlüğünden sıra numarası alarak kimlik kartı başvurusu yapabilir. Kimlik kartları randevu günü teslim edilmiyor. ikamet adresinize 1 ay içersinde gelerek ptt aracılığı ile teslim ediliyor. Tc kimlik kartı randevusu aldıktan sonra hangi evraklar gereklidir onada değinelim. en başta biometrik fotoğraf gerekmektedir. biometrik resminizi fotoğrafçılarda 15 tl gibi bir ücret ile çektirebilirsiniz. fotoğraf bir adet gerekmektedir vede biometrik fotoğrafınız tarayıcıdan geçirildikten sonra size geri iade edilmektedir. eski nüfus cüzdanınız ve birde 16 tl ücret talep edilmektedir. yeni tc kimlik kartlarınız elinize geçtiğinde eski nüfus cüzdanlarınızı tanınmaz ve kullanılamaz hale getirerek kesebilirsiniz. imha ediniz. daha sonrasında size kimlik kartı başvurusunda verilen zarflardaki şifreyi gerektiğinde kullanabilirsiniz. bu şifreyi hiçkimse ile paylaşmayınız.

5
Sosyal Ağlar / işsizlik maaşı profil oluşturmak için
« : Temmuz 12, 2017, 10:40:54 ÖS »
İşsizlik maaşı profili oluşturmak için ne yapmalıyız.
Öncelikle işkur resmi web sitesine bağlanıp işsizlik başvurusu yapmalısınız. İşsizlik başvuruları için profil oluşturmalısınız. işkur websitesi  adresi https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx
Bu adrese tıkladıktan sonra açılan sayfayı takip ederek Sizden istenilen bilgileri giriniz.
Böylece işsizlik maaşı profili oluşturmuş olacaksınız.

6
Modemler / Modemlerde port nasıl açılır
« : Temmuz 10, 2017, 08:14:52 ÖS »
Bazı modemlerde port açmak oldukça kolayken bazı modemlerde ise oldukça zordur.
Modemlerde port açabilmeniz için modeminizin web arayüzüne erişim sağlamalısınız.
Bu web arayüzü dediğimiz ise modeminizin ayarlarının bulunduğu birweb sayfasıdır. Bu sayfaya erişim için modem kullanıcı adınız ve birde password şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
Hemen hemen tüm modemlerde modem web arayüzüne ulaşabilmeniz için tarayıcının en üstünde bulunan adres çubuğuna 192.168.1.1 yazılıp entera basılır ve erişilir. çok nadiren bazı modemlerde ise 192.168.2.1 veya 192.168.0.1 dir.
Açılan sayfada sizden kullanıcı adı ve şifre istenmektedir. Kullanıcı adı standart admin
şifreniz ise harici alınmış modemlerde admin veya boş. Türk telekom ttnet ten alınan yani internet aboneliği ile verilen modemlerde ise kullanıcı adı admin şifre ttnet veya turktelekom dur.
şifreyi girdikten sonraki açılan sayfada ise youtube veya google amcaya danışarak modeminizin modeline göre port açmayı tarif eden videolar ve tarifler var. Araştırırsanız bulabilirsiniz.
Şimdi sizde neden buradan yazmadınız diye soracaksınız ama dediğim gibi birçok modem modelleri ve çeşitleri vardır ve hemen hemen hepsininde ayarları farklı farklı olduğundan buradan bunu açıklamak doğru olmaz. Size kolay gelsin sorularınız olursa elbetteki çözüm üretiriz.

7
Oyunlar / Bilgisayar için en güzel oyunlar
« : Temmuz 02, 2017, 12:55:59 ÖÖ »
Bilgisayarlar için oynanabilecek en güzel oyunları görsel larak burada paylaşacağım.
Eski oyunlar ve yeni çıkan oyunlar diye ikiye ayırmak gerekir. En başta Tabiykide birçok masaüstü bilgisayar ve laptop'ların rahatlıkla açabileceği desteklediği oyunları ele alalım. Varsa sizinde en sevdiğiniz oyunlar açıklamalı olarak burada siszlerde paylaşırsanız sevinirim.
Şimdi geldik oyun bölümüne.
Eski Oyunlardan birtanesi WİLLROCK özellikle ben bu oyunu çok beğenerek oynamıştım. willrock oyununda uzun bir macera sizleri bekliyor.
Oyuna tek bir tabanca ile başlayıp Yaratıklarla savaşarak ilerleyen bölümlerinde dürbünlü silahlar roket atar gibi gelişmiş silahlara sahip olacaksınız. birçok çeşit yaratıklarla karşılaşacaksınız bunlardan birtanesini söyleyim çift başlı köpekler.
Oyundaki resimde Görmüş olduğunuz gibi elinde tırpan olan at adam yada at yaratıkda diyebilirsiniz. size saldırıyor ve sizin elinizde onu en iyi vurabileceğiniz çifte tüfek var. vuramayacağınızı hissederseniz o üstünüze çok yaklaştıysa hızla sağa veya sola doğru kaçın , yanınızdan geçip gidecektir. Oyunda farklı bir bölümde Bir diğer resimde ise aşağıda görüldüğü gibi Alevler içinde bir nehir lav diyebiliriz. ve üzerinde giden sandalların üzerine atlayıp sandallarla giderken sizi yine bir macera bekliyor. yolda giderken birçok yaratıkla savaşıyorsunuz.
Bu oyun benim çok hoşuma gitti. Macera düşkünleri için birçok bölümü olan bu oyunu oynamalarını tavsiye ederim. Oyunun boyutu 200 mb. gibi küçük bir boyutta. ama oyun kurulurken yaklaşık 1 gb alana ihtiyaç duyar.

8
Firmanızı Tanıtın / full coverage auto insurance
« : Haziran 07, 2017, 10:59:28 ÖS »

full coverage auto insurance - https://affordablecarinsurancehnb.org/
auto insurance quotes online auto insurance ’

9
Saçlar / Hangi tene hangi saç rengi gider
« : Mayıs 25, 2017, 11:18:46 ÖS »
SAÇ RENKLERİ VE SAÇ RENGİNE GÖRE SAÇ RENK TONLARI


Hangi Tene Hangi Saç Rengi (saç renk tonu)=Gider

Teninize ten renginize göre saç rengini seçmeniz daha mantıklıdır. Aslında saç renk tonunu görüp çok hoşunuza giden bir saç boyası aldığınızda sizin ten renginize almış olduğunuz saç boyasının uyumsuz olduğunu bilmediğiniz için saçlarınızı boyadığıızda, saçınızın size hiç yakışmadığını göreceksiniz. Bu durumda yapılması gereken şeyler saçınızın rengine göre ten renginizin tonunu biraz ayarlamanızdır. yani ten renginizi saç tonunuz açıksa açmaya koyuysa bronzlaştırmaya çalışmalısınız. Bu işi tabikide makyaj malzemeleri ile uygulayacaksınız.

Sarışın bir ten rengine gidecek saç renkleri:
Kumral Beyaz tene hangi saç rengi gider renkleri:
Kumral renge görmüş olduğunuz gibi gitmeyen saç renk örneği

10
Various / essay editor service online pay to get best research paper
« : Nisan 26, 2017, 10:56:43 ÖS »
essay editor service online
 pay to get best research paper
 
Essay Writing help online at your service | Speedy Quality at its best!
 

 
CLICK HERE -> Online Service
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tags:
top book review editing for hire gb
paper service company palmetto ga
pay to do astronomy creative writing
radford university admissions building
order education dissertation hypothesis
pay to do custom critical essay on founding fathers
research paper about satellite communication
top mba essay ghostwriter for hire online
paper 1 geography igcse
legalize marijuana research paper keshav
popular blog post proofreading site online
computing msc dissertation year
how to write a notarized statement for court
custom mba university essay topic
papers written on cyber bullying
 
do my tourism blog

charles lamb dissertation on roast pig feed
veterinary nursing personal statement examples
esl article writers service us
english paper for sale deed
interpretation and report writing in research methodology pdf
professional dissertation methodology writers services online
sports brands dissertation
best persuasive essay editor site for masters
help in writing job description
top article ghostwriters site
popular dissertation abstract proofreading services au
universities that offer phd by thesis statement
dissertation capitalisme libГ©ralisme
algebra and trigonometry prentice hall answers
best homework writers for hire usa
 
custom admission essay art school district

popular academic essay proofreading websites for school
designer babies will lead healthier happier population essay
how to write a critique scientific article
cornell phd thesis library
custom rhetorical analysis essay on founding fathers
my childhood adventure short essay
top dissertation proposal ghostwriters service online
things fall apart ezinma
essays on empathy in counselling
dissertation editing help data analysis methods
red badge of courage exam
custom dissertation proposal ghostwriters site gb
technical report writing on android
example for essays
work home rn
 
esl thesis proposal ghostwriting site ca

11
Çeşitli / Drone nasıl yapılır
« : Nisan 03, 2017, 10:51:36 ÖS »
En iyi drone nasıl yapılır. el ile drone yapılışı, Kolay yoldan drone yapmak diye birşey yoktur tabi, drone yapmak sabır işi. Drone yaparken bazı hususlara dikkat edilmeli. Drone motorları kullanılacak drone ebatına göre yani byüklüğüne küçülüğüne göre değişir. Drone motorlarının voltajları devirleri drone ebatına göre hesap edilmeli ve motor açıları çok dikkatle doğru yerlere yerleştirilmelidir. Drone yapılışı için daha detaya vakit buldukça buradan yazıp ve resili olarak gerekirse videolu olarak paylaşacağım. insan uçuran drone yapmak aslında okadar zor değil. şuan için tek kişilik drone yapılmış. Ancak bu kou üzerine bende çok değiniyorum. en az çift kişilik yada 4 kişilik 4 kişi taşıyabilecek drone için çalışmalarımı yapacağım. Aslında bunun için maddi olarak desteğe ihtiyacım var ama şuan buda mümkün görünmediği için zamanla bunuda tek olarak halletmeye çalışacağım. maliyeti en aza indirip en verimli olarak daha uzun süre havada uçuşlarının üzerine düşeceğim. Drone üzerine projelerimi zamanla paylaşacağım.

12
işsizlik ödeneği, işsizlik maaşı başvurusu online internet üzerinden işkur web sitesi üzerinden başvuru yaptığınızda - iş arayan profiline sahip değilsiniz. nedeni profil kaldırılmıştır diye uyarı alıyorsanız bu uyarı işkur websitesinde iş arıyor olarak kayıtlı değilsiniz veya iş arama durumunuz pasif durumundadır. iş arama durumunuzu aktif hale getirirseniz bu uyarıdan kurtulursunuz. Veya hiç kaydınız yoksa nüfus bilgileriniz ile iş arayan kaydı oluşturun daha sonra tekrar işsizlik maaşı ödeneği başvurusu yaptığınızda bu iş arayan profiline sahip değilsiniz. nedeni profil kaldırılmıştır uyarısındanda kurtulmuş olacaksınız.

13
Zayıflatma / Bir ayda enaz 10 kilo verdiren bitki
« : Nisan 02, 2017, 10:25:32 ÖS »
1 Bir ayda enaz 10 (on) kilo veriren ilaç veya bitkiler burada. haftada 7kilo verdiren bitkiler, haftada 6 kilo verdiren bitkiler, ayda 5 kilo 13 kilo verdiren bitkiler burada şimdi bu açoklamayı dikkatle okuyun. Bu websitesinde yalanlar değil gerçekler mevcut. Kilo verdiren bitkiler gerçek. Bitkiler ile kilo vermek mümkün ancak sözü edilen ay içersinde en az 10 kilo yedi kilo haftada şukadar kilo diye yazılan yada vadedilenler yalandan başka birşey değil neyazıkki. Bir insan bitki ile bir ay içersinde 10 kilo veremez. 10 kilo verebilmek için bir ay içersinde çok zor, bitki haricinde spor yaparak bazı egzersizlerin yanı sıra yiyecek içeceklerinde seçilerek azar azar tüketilmesi ile bo kalori kaybı ile, alınan kalorileri kısmakile kilo vermek mümkün ancak yinede söylenilenler kadar kilo vermek mümkündeğil. Kilo vermek için piyasadaki dükkan önündeki vitrinlere yapıştırılan birayda 7 kilo bir ayda 9 kilo gibi yazılara inanarak rastgele bitkiler kullanarak sağlığınızı riske atmayın. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için mutlaka bir diyetisyen uzmanına başvurmanızı öneriririm. Spor aletleri, yürüme bandı, lastikli spor aletleri, karın kası, karın bölgesi yağları eritici spor aletleri veya doğada yürüyüş en sağlıklı kilo verdirenlerdir.

14
Sosyal Ağlar / İnstagram'a neden video yüklenmiyor
« : Nisan 02, 2017, 09:53:06 ÖS »
instagram bilindiği gibi birçok videoları kabul etmiyor. Aslında instigram videoların uzantılarını ve boyutlarını değil videoların süresine önem veriyor. instagram videonun süre uzunluğunu 1 dakika olarak sınırlandırmış. Eğer videonuz bir dakikadan uzun bir videoysa videonuz kabul edilmiyor. Bunun için çekilmiş videonuzun yalnızca bir kısmını yaynlayabilir, Paylaşabilirsiniz. instagram uygulamasında yada websitesinden bu işlemi yapmak mümkün değil tabiykide. instigrama videonuzu kesip düzenleyip yüklemek için ya videonuzu online video düzenleme online video sipletter veya video siplerter programları ile kendiniz istediğiniz aralığı kesip kaydettikten sonra paylaşabilmektesiniz.  Online video kesici websitelerini tavsiye etmiyorum. Aynı zamanda video kesme programlarının ücretsiz sürümlerinide tavsiye etmiyorum. Programların full sürümlerini indirip full sürümüne sahip olmanız gerekiyor çünkü, ücretsiz programlar ve websiteleri videolarınızın içine kendi reklamlarını ekliyorlar. Ve videonuzu izlediğinizde sağ üst köşesinde veya sol yada alt kısımlarında biyerlerde mutlaka büyük bir logolarını ekliyolar buda hiç hoş durmuyor. Oyüzden bu programların full sürümüne sahip olmak en iyisi. Aslında tüm bunlarla uğraşarak bize birsürü vakit kaybettirmektense, instagram kullanıcılarına video sınırlamasını kaldırsa mükemmel olur. tüm instagram kullanıcıları eminim bunu bekliyolardır.

15
Çeşitli / Bir yılda kaç hafta vardır?
« : Ekim 14, 2016, 10:32:33 ÖS »
BİR YILDA (senede) KAÇ HAFTA VARDIR

Bir yıl (sene) 365 günden oluşur. Bir hafta ise 7 günden oluşur. Buna göre Bir yılda kaç hafta vardır onu hesaplayalım.

Bir yıl 365 gün bir hafta ise 7 günden oluştuğuna göre ozaman yapmamız gereken 365 günü 7 (yediye) bölmemiz gerekir.

365÷7=52,142 yani ortalama 52 gündür.

52 x 7 = 364 gündür.

Bir yılda 52 hafta vardır.

Sayfa: [1] 2 3 ... 10