İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - admin

Sayfa: [1] 2 3 ... 20
1
Sosyal Ağlar / İNSTAGRAM'DA İLK SIRALARDA ÇIKMAK
« : Mayıs 10, 2018, 09:36:56 ÖS »
Bilindiği gibi birçok firma ürün reklamı veya iş potansiyelini artırmak için instagram'ın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak istiyor.
Tabi sayı binlerin, milyonların üzerine çıkınca pastayıda kelime aramalarında ilk sıralarda çıkanlar yiyor.
Bu yüzden instagramda sayfasını veya işletmesini ön sıralara taşımak isteyenler ne yapacaklarını araştırmaya koyulmuş durumdalar.
Eğer sizde bunun için burada iseniz doğru yerdesiniz. Çünkü bununla ilgili birkaç öneride bulunacağız.
instagramda ilk sırada veya ön sıralarda çıkabilmek için paylaşımlarınızı düzenlemeniz gerekmektedir. veya burada anlattığımız şekilde yeni paylaşımlar ekleyerek ön sıralara taşınmış olacaksınız. instagramda ilk sırada çıkamasanızda birçok kelime aramalarında çıkacağınız için mutlaka yüzlerce kişi sayfanızı görecektir.
Paylaştığınız resimin adı önemlidir. Paylaştığınız resimin adını instigrama yüklemeden önce düzenleyin.
Paylaşılacak olan resimin adı burada resim neyi içeriyorsa onla ilgili bir kelime yazın. resim adında türkçe karakter ve boşluk içermesin.
vede çok uzun isim olmasın. örn: resim nargile ise nargile ile ilgili bir isim oluşturunuz. küçük harfler ile nargilekeyfi, nargileci, nargilesatisi gibi.
Daha sonraki işlem ise paylaşım yapılacak olan yazı önemli. yazı başlığına veya yazılarınızın başına # eklemeyi unutmayın. #nargile_keyfi_burada ardından boşluk koyun ve tekrardan #nargile_satışı_istanbulda
aşağıda örnekler verilmiştir.

#nargile_keyfi_burada
#nargile_satışı
#nargile_malzemeleri

Diğer örnek:
#nargile keyfi burada
#nargile satışı
#nargilemalzemeleri

Not: Dikkat etmeniz gereken şey aynı kelimelerden çoğaltarak ön sıralarda çıkarım diye birden çok yazmayın tam tersi hiç aramalarda çıkmayabilirsiniz. o yüzden Aynı kelimeleri içeren paylaşımları az kullanın.

2
Various / donations to the disabled donate money to needy
« : Mayıs 06, 2018, 11:06:09 ÖS »
donations to the disabled
donate money to needy


Hello there :
my English is not good.A 1.5-year-old girl needs heart surgery.
he is breathing hard.
we are not. 50 thousand TL. He wants $ 15,000.
we have no money to pay.
we need your financial help.
little more than $ 5 help is enough.
we need to accumulate.
Thank you all for your interest.
God be all of you.
those who want to help

TÜRKİYE  / ( TURKEY )
iban no:

AKBANK                      Sefaköy / istranbul

 

TR36 0004 6002 9288 8000 1581 34

4
tc kimlik kartı şifresi nasıl oluşturulur? Bilindiği gibi artık nüfus cüzdanları yerini yeni çıkan kimlik kartlarına bıraktı. Zamanla Tüm Eski tc nüfus cüzdanları değiştirilerek herkes tc kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. bu kimlik kartları zorunlumu evet zorunlu ama tabiykide randevu alınarak. TC. kimlik kartları Randevusu almak için internet üzerinden https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr kimlik bilgilerinizi girerek alabilirsiniz. randevu alırken randevuyu alan kişi evli ise eşine ve çocukları içinde  aynı sayfadan randevularını alabilir. randevu saatinden 15 dakika önce randevuyu almış olduğu il ilçe nüfus müdürlüğünden sıra numarası alarak kimlik kartı başvurusu yapabilir. Kimlik kartları randevu günü teslim edilmiyor. ikamet adresinize 1 ay içersinde gelerek ptt aracılığı ile teslim ediliyor. Tc kimlik kartı randevusu aldıktan sonra hangi evraklar gereklidir onada değinelim. en başta biometrik fotoğraf gerekmektedir. biometrik resminizi fotoğrafçılarda 15 tl gibi bir ücret ile çektirebilirsiniz. fotoğraf bir adet gerekmektedir vede biometrik fotoğrafınız tarayıcıdan geçirildikten sonra size geri iade edilmektedir. eski nüfus cüzdanınız ve birde 16 tl ücret talep edilmektedir. yeni tc kimlik kartlarınız elinize geçtiğinde eski nüfus cüzdanlarınızı tanınmaz ve kullanılamaz hale getirerek kesebilirsiniz. imha ediniz. daha sonrasında size kimlik kartı başvurusunda verilen zarflardaki şifreyi gerektiğinde kullanabilirsiniz. bu şifreyi hiçkimse ile paylaşmayınız.

5
Saçlar / Ynt: Hangi Şampuan Saçlarımı Dökmez
« : Temmuz 25, 2017, 12:14:27 ÖÖ »
Evet bu konuya cevap verdiğimi hatırlıyorum ama silinmiş olsa gerek. Saç tipine göre saçlarınızı dökmemes için farklı farklı saç şampuanları kullanmak gerekmiyor diye tahmin ediyorum. Çünkü bu saç dökülme olayı genelde test edilmiş ve sonuçların birçoğu tek bir şampuanın saçların dökümesine karşı gerçektende etkili olduğu gözlemiştir. Şimdi biz bu şampuanın burada reklamını yapmıyoruz. Saçlarımızın sağlığını düşünerek konuşuyoruz. Şuan için bu şampuan saçlarımızın dökülmelerini engelliyor. ve sağlıklı saçlara kavuşmuş oluyoruz. Diyceksinizki birsaattir lafı geveleyip duruyor ama hangi şampuan olduğunu söylemiyor. Saçların dökülmelerine karşı en etkili şampuan clear ve bu şampuanı kulandığınızda aynı hafta saç dökülmelerinizin azaldığını yada tamamen durduğunu göreceksiniz. Eğer saçlarınızı kullanmış olduğunuz sabun veya şampuan dökmüyorsa ciddi bir saç dökülme hastalığınız yoksa tabiki. Kullanmış olduğunuz şampuan döküyorsa clear kullanmaya başladıınızda saç dökülmelerinizin durduğunu görecksiniz. Bu konu hakkında varsa soru veya görüşlerinizi bekleriz.

6
Sosyal Ağlar / işsizlik maaşı profil oluşturmak için
« : Temmuz 12, 2017, 10:40:54 ÖS »
İşsizlik maaşı profili oluşturmak için ne yapmalıyız.
Öncelikle işkur resmi web sitesine bağlanıp işsizlik başvurusu yapmalısınız. İşsizlik başvuruları için profil oluşturmalısınız. işkur websitesi  adresi https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx
Bu adrese tıkladıktan sonra açılan sayfayı takip ederek Sizden istenilen bilgileri giriniz.
Böylece işsizlik maaşı profili oluşturmuş olacaksınız.

7
Sosyal Ağlar / Ynt: İnstagram'a neden video yüklenmiyor
« : Temmuz 10, 2017, 08:27:33 ÖS »
Videolarınızı çekerken instagram da paylaşacağınız aklınızda bulunsun. video çekerken videonun süresine dikkat edin bir dakikayı geçmeden video kayıdını durdurursanız kaydettiğiniz 1 dakikalık videoları intagramda kolayca payaşabilirsiniz diyecem ama kolayca yüklenmediğinide söylemek lazım. videolar asılki facebook'ta yüklemesi uzun sürüyorsa yine instagramdada uzun sürüyor. hatta instagramda videoların yüklenmesi facebook'tan çok daha uzun sürüyor. çok yavaş yavaş yüklendiğinden sabır gerekiyor.

8
Sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

9
Modemler / Modemlerde port nasıl açılır
« : Temmuz 10, 2017, 08:14:52 ÖS »
Bazı modemlerde port açmak oldukça kolayken bazı modemlerde ise oldukça zordur.
Modemlerde port açabilmeniz için modeminizin web arayüzüne erişim sağlamalısınız.
Bu web arayüzü dediğimiz ise modeminizin ayarlarının bulunduğu birweb sayfasıdır. Bu sayfaya erişim için modem kullanıcı adınız ve birde password şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
Hemen hemen tüm modemlerde modem web arayüzüne ulaşabilmeniz için tarayıcının en üstünde bulunan adres çubuğuna 192.168.1.1 yazılıp entera basılır ve erişilir. çok nadiren bazı modemlerde ise 192.168.2.1 veya 192.168.0.1 dir.
Açılan sayfada sizden kullanıcı adı ve şifre istenmektedir. Kullanıcı adı standart admin
şifreniz ise harici alınmış modemlerde admin veya boş. Türk telekom ttnet ten alınan yani internet aboneliği ile verilen modemlerde ise kullanıcı adı admin şifre ttnet veya turktelekom dur.
şifreyi girdikten sonraki açılan sayfada ise youtube veya google amcaya danışarak modeminizin modeline göre port açmayı tarif eden videolar ve tarifler var. Araştırırsanız bulabilirsiniz.
Şimdi sizde neden buradan yazmadınız diye soracaksınız ama dediğim gibi birçok modem modelleri ve çeşitleri vardır ve hemen hemen hepsininde ayarları farklı farklı olduğundan buradan bunu açıklamak doğru olmaz. Size kolay gelsin sorularınız olursa elbetteki çözüm üretiriz.

10
Oyunlar / Ynt: Bilgisayar için en güzel oyunlar
« : Temmuz 02, 2017, 12:42:52 ÖS »
En güzel oyunlardan bir diğeri ise farcry1  far cry 1 oyununun en güzel yanı ise yine diğer willrock oyunundaki gibi tekbaşınıza savaşıyor olmanız. Oyun ilk başladığında silahsız ilerliyorsunuz. odalardan geçerken tabanca ve elbombası buluyorsunuz. daha sonra çürük çarık binadan kendinizi dışarıya atıyorsunuz ve macera başlıyor. oyunun her bölümünü bitirdikçe acaba gelecek bölümd nasıl bir macera bizi bekliyor diye meraktan oyunu hırsla oynuyorsunuz. oyun içersinde insanlar haricinde yaratıklar görünmeyen yaratıklarla savaşıyorsunuz. görünmeyen yartığı birkez vurduğunuzda görünür olmaya başlıyorlar. ama her bölümde dahada zorlaşıyor oyun haberiniz olsun.
oyundan görüntüler:Bundan sonra sizlere araba yarışı oyunlarındanda bahsedeceğim.

11
Oyunlar / Bilgisayar için en güzel oyunlar
« : Temmuz 02, 2017, 12:55:59 ÖÖ »
Bilgisayarlar için oynanabilecek en güzel oyunları görsel larak burada paylaşacağım.
Eski oyunlar ve yeni çıkan oyunlar diye ikiye ayırmak gerekir. En başta Tabiykide birçok masaüstü bilgisayar ve laptop'ların rahatlıkla açabileceği desteklediği oyunları ele alalım. Varsa sizinde en sevdiğiniz oyunlar açıklamalı olarak burada siszlerde paylaşırsanız sevinirim.
Şimdi geldik oyun bölümüne.
Eski Oyunlardan birtanesi WİLLROCK özellikle ben bu oyunu çok beğenerek oynamıştım. willrock oyununda uzun bir macera sizleri bekliyor.
Oyuna tek bir tabanca ile başlayıp Yaratıklarla savaşarak ilerleyen bölümlerinde dürbünlü silahlar roket atar gibi gelişmiş silahlara sahip olacaksınız. birçok çeşit yaratıklarla karşılaşacaksınız bunlardan birtanesini söyleyim çift başlı köpekler.
Oyundaki resimde Görmüş olduğunuz gibi elinde tırpan olan at adam yada at yaratıkda diyebilirsiniz. size saldırıyor ve sizin elinizde onu en iyi vurabileceğiniz çifte tüfek var. vuramayacağınızı hissederseniz o üstünüze çok yaklaştıysa hızla sağa veya sola doğru kaçın , yanınızdan geçip gidecektir. Oyunda farklı bir bölümde Bir diğer resimde ise aşağıda görüldüğü gibi Alevler içinde bir nehir lav diyebiliriz. ve üzerinde giden sandalların üzerine atlayıp sandallarla giderken sizi yine bir macera bekliyor. yolda giderken birçok yaratıkla savaşıyorsunuz.
Bu oyun benim çok hoşuma gitti. Macera düşkünleri için birçok bölümü olan bu oyunu oynamalarını tavsiye ederim. Oyunun boyutu 200 mb. gibi küçük bir boyutta. ama oyun kurulurken yaklaşık 1 gb alana ihtiyaç duyar.

12
Firmanızı Tanıtın / full coverage auto insurance
« : Haziran 07, 2017, 10:59:28 ÖS »

full coverage auto insurance - https://affordablecarinsurancehnb.org/
auto insurance quotes online auto insurance ’

13
Saçlar / Hangi tene hangi saç rengi gider
« : Mayıs 25, 2017, 11:18:46 ÖS »
SAÇ RENKLERİ VE SAÇ RENGİNE GÖRE SAÇ RENK TONLARI


Hangi Tene Hangi Saç Rengi (saç renk tonu)=Gider

Teninize ten renginize göre saç rengini seçmeniz daha mantıklıdır. Aslında saç renk tonunu görüp çok hoşunuza giden bir saç boyası aldığınızda sizin ten renginize almış olduğunuz saç boyasının uyumsuz olduğunu bilmediğiniz için saçlarınızı boyadığıızda, saçınızın size hiç yakışmadığını göreceksiniz. Bu durumda yapılması gereken şeyler saçınızın rengine göre ten renginizin tonunu biraz ayarlamanızdır. yani ten renginizi saç tonunuz açıksa açmaya koyuysa bronzlaştırmaya çalışmalısınız. Bu işi tabikide makyaj malzemeleri ile uygulayacaksınız.

Sarışın bir ten rengine gidecek saç renkleri:
Kumral Beyaz tene hangi saç rengi gider renkleri:
Kumral renge görmüş olduğunuz gibi gitmeyen saç renk örneği

14
Various / essay editor service online pay to get best research paper
« : Nisan 26, 2017, 10:56:43 ÖS »
essay editor service online
 pay to get best research paper
 
Essay Writing help online at your service | Speedy Quality at its best!
 

 
CLICK HERE -> Online Service
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tags:
top book review editing for hire gb
paper service company palmetto ga
pay to do astronomy creative writing
radford university admissions building
order education dissertation hypothesis
pay to do custom critical essay on founding fathers
research paper about satellite communication
top mba essay ghostwriter for hire online
paper 1 geography igcse
legalize marijuana research paper keshav
popular blog post proofreading site online
computing msc dissertation year
how to write a notarized statement for court
custom mba university essay topic
papers written on cyber bullying
 
do my tourism blog

charles lamb dissertation on roast pig feed
veterinary nursing personal statement examples
esl article writers service us
english paper for sale deed
interpretation and report writing in research methodology pdf
professional dissertation methodology writers services online
sports brands dissertation
best persuasive essay editor site for masters
help in writing job description
top article ghostwriters site
popular dissertation abstract proofreading services au
universities that offer phd by thesis statement
dissertation capitalisme libГ©ralisme
algebra and trigonometry prentice hall answers
best homework writers for hire usa
 
custom admission essay art school district

popular academic essay proofreading websites for school
designer babies will lead healthier happier population essay
how to write a critique scientific article
cornell phd thesis library
custom rhetorical analysis essay on founding fathers
my childhood adventure short essay
top dissertation proposal ghostwriters service online
things fall apart ezinma
essays on empathy in counselling
dissertation editing help data analysis methods
red badge of courage exam
custom dissertation proposal ghostwriters site gb
technical report writing on android
example for essays
work home rn
 
esl thesis proposal ghostwriting site ca

15
isimler ve anlamları / Ynt: Erkek bebek Çocuğu isimleri
« : Nisan 21, 2017, 11:10:38 ÖS »
EFE

Efe isimi ile ilgili bilgiler:
Efe isminin cinsiyeti nedir? -> efe isminin cinsiyeti erkek
Efe isminin kökeni nedir? -> efe isminin Kökeni Türkçe
Efe isminin Rengi nedir? -> efe isminin rengi mavi
Efe ismi kuran'da geçiyormu? -> efe ismi kuran'da geçmiyor
Efe isminin harf sayısı kaç? -> efe isminin harf sayısı 3

Efe ne demektir efe isminin anlamı nedir:

Efe isminin anlamı Ağabey , kardeş , yiğit, cesur, kabadayı
Efe isminin sözlük anlamı batı anadolu köy yiğidi
Afyon ili şuhut ilçesi merkez bucağna bağlı bir yerleşim birimi.


isimlere genelde robot resimi çizerler ama ben saçma bulduğumdan isimlere ve anlamlarına resim belirtmiyorum.

Sayfa: [1] 2 3 ... 20